fbpx
İstanbul
0536 776 9999
info@robokodlama.com

Robokodlama Yaz Okulu

ROBOTİK KODLAMA YAZ OKULU

Temmuz & Ağustos 2020

Kodlama dersleri ile elektronik kartları ve robotlara oluturdukları algoritamlar ile akıllı cihazların komutlarını programlayabililer. 3B tasarım programları ile hayallerini gerçeğe dönüştürebilirler. Kendi tercih ve istekleri ile farklı amaçlara yönelik kodlama derslerine katılabilirler.

Temmuz & Ağustos 2020

Hafta için programlarımız ile çocuklarınız kodlama programlarını öğrenecekler daha sonra elektronik kart ve robotlara komut vermeyi öğrenecekler. Geleceğin fırsatlarını kaçırmayın.

Yaparak Öğrenme

Çocuklarınız bilgisayarları karşısında sadece bir alıcı konumda olmak yerine öğrendiklerini uygulabilecekleri ve proje üretebileceklerdir.

Geribildirim

Çocuklarınızın dersleri ve ürettikleri projeler ile ilgili haberleşme ağı ile sürekli bilgilendirilirsiniz.

Kimler Katılabilir

6-12 yaş gruplarındaki çocuklar derslerimize katılabilir. Beceri ve deneyimlerine göre kendi düzeylerinde eğitim alacaklardır.

ESNEK ORTAM

Sınıflarımız sosyale mesafe gözönünde bulundurularak 5-8 kişiliktir.

Programlarımız

Robotik Kodlama

Çocuklarınız Scratch ile blok tabanlı programlamayı öğrenmeye başlayacak ve mBot, Arduino ve Makey robotik setlerini programlayacaklar.

İngilizce

Kodlama programları genelde ingiliz dili ile yazılmış programlama komutları kullanır. Bu programda çocuklarınızın ingilizce becerileri gelişecektir.

Satranç & Akıl Oyunları

Satranç ve Akıl Oyunları Eğitimi ile çocuklarınız planlı hareket etmenin önemini ve gerekliliğini kavrayıp çabuk düşünebilme yeteneğini geliştirecektir.

Eğitim Planınızı Seçiniz

Aşağıda farklı programlardan birini seçerek kayıt olabilirsiniz. 

Kayıt Olun

    Open chat